آرایشی و زیبایی, عمل های زیبایی

عمل افزایش قد | بهترین کلینیک افزایش قد در تهران

عمل افزایش قد | بهترین کلینیک افزایش قد در تهران

افزایش و رشد قد آرزوی تعداد زیادی از افراد است. برخی در گذشته دست به کارهای خطرناکی می‌زدند تا تنها چند سانتی‌متر افزایش قد را تجربه کنند. عده‌ای نیز بر این باور هستند که افزایش قد رویایی دست نیافتی است؛ اما افزایش یافتن قد به روش‌های جراحی و غیرجراحی امکان‌پذیر است.

جراحی افزایش قد

جراحی افزایش طول اندام توسط پزشکان مجرب و متخصص در کلینیک افزایش قد ایران انجام می‌شود. البته لازم به ذکر است که عوامل بسیاری بر رشد قد تاثیرگذار بوده و در آن نقش دارند. ژنتیک، تغذیه و عوامل محیطی هر یک به نوعی بر میزان قد افراد موثر هستند. پیشرفت‌های علم و تکنولوژی به ویژه در پزشکی نیز موجب به وقوع پیوستن اتفاق‌های بسیار خوبی در زمینه متد های افزایش قد شده است.

راه‌های غیر تهاجمی برای افزایش قد

برای اینکه افراد به افزایش قد دست پیدا کنند راه‌های مختلفی وجود دارد که با توجه به شرایط بدنی خود می‌توانند امتحان کنند؛ اما سوال اصلی در این بین این است که از چه طریق و روش‌هایی می‌توان برای افزایش یافتن قد اقدام کرد. برای پاسخ به این سوال باید گفت که برای تبدیل این رویا به حقیقت، می‌توانید دو متد تهاجمی و غیر تهاجمی را انتخاب کنید. در روش تهاجمی که بر پایه جراحی استوار است، افزایش قد به کمک متخصص انجام می‌گیرد، در حالی که روش غیر تهاجمی، روش غیرجراحی برای افزایش قد محسوب می‌شود. در واقع نیازی به عمل بلند کردن قد از طریق جراحی نیست.

جراحی افزایش قد

متدهای افزایش و رشد قد

همانطور که اشاره کردیم، عموما از دو متد تهاجمی یا همان جراحی و غیر تهاجمی یا جراحی، برای افزایش دادن قد در افراد استفاده می‌شود.

فراموش نکنید که افزایش و رشد قد به کمک جراحی را نباید یک عمل زیبایی در نظر گرفت. این عمل بیشتر جنبه درمانی داشته و از آنجایی که دوران نقاهت طولانی دارد، برای اشخاصی که با وجود قد کوتاه زندگی راحتی دارند، توصیه نمی‌شود. از این عمل جراحی برای افزایش طول اندام و اصلاح رشد نامتوازن پا استفاده می‌شود که ممکن است در اثر آسیب‌دیدگی رخ داده باشد، یا یک مشکل مادرزادی به شمار رود. خوشبختانه هر دو متد نیز امروزه در کلینیک‌های معتبر کشور ارائه می‌شود.

روش‌های غیر جراحی برای افزایش قد

روش‌های غیر جراحی که امروزه برای افزایش قد مورد استفاده قرار می‌گیرد، شامل استفاده از داروهای مخصوص و مکمل‌های غذایی ضروری و حتی طب سوزنی است. البته پیش از اقدام به روش‌های غیر جراحی باید مورد معاینه بهترین متخصص افزایش قد در کلینیک معتبر مانند کلینیک افزایش قد ایران قرار بگیرید.

روش‌های جراحی در کلینیک افزایش قد ایران

در کلینیک افزایش قد ایران بهترین جراح افزایش قد عمل بلند کردن قد را انجام می‌دهد. این عمل شامل تحریک کردن رشد استخوان در پاها است. این رویکرد اغلب شامل چندین عمل جراحی برای بلند کردن استخوان درشت‌نی، ساق پا و تاندون‌ها خواهد بود.

مراحل عمل افزایش قد در کلینیک افزایش قد ایران

اگر جراحی افزایش طول اندام را انتخاب کرده‌اید، باید مراحل مختلفی را طی کنید و در تمام این مراحل نیز تحت نظارت بهترین دکتر افزایش قد قرار داشته باشید.

مرحله اول: مشاوره و بررسی‌های پزشکی

مشاوره‌های لازم با بهترین متخصص افزایش قد و انجام آزمایشات و بررسی‌های لازم پیش از آغاز مراحل عمل افزایش قد.

مرحله دوم: عمل جراحی

انجام عمل جراحی افزایش قد، که در طول آن، پزشک استخوان را برش داده و بافت‌های نرم و اعصاب را برای افزایش طول قد آماده می‌کند. ممکن است پزشک از ابزارها و دستگاه‌های افزایش طول استخوان استفاده کند.

مرحله سوم: کشش

این مرحله معمولا هفت روز پس از جراحی آغاز می‌شود. استخوان‌ها روزانه به اندازه تقریبا یک میلی‌متر از هم جدا می‌شوند تا در فضای خالی بین آن، استخوان‌های جدید ایجاد شده و طول کلی استخوان افزایش یابد. در طول این مرحله، تحت نظر پزشک خواهید بود و سرعت و میزان جدایی استخوان توسط پزشک تعیین می‌شود.

مرحله چهارم: تثبیت

استخوان بازسازی شده محکم می‌شود. در این مرحله باید از مصرف نیکوتین اجتناب کنید و با یک رژیم غذایی سالم و بالا بردن میزان مصرف پروتئین، مواد معدنی و مکمل‌ها به سخت شدن استخوان کمک کنید. در پایان مرحله تثبیت، دستگاه افزایش قد به صورت یک عمل سرپایی خارج می‌شود.

نتیجه نهایی

بعد از اتمام این مراحل، شاهد افزایش و رشد قد چشمگیر و شگفت‌آوری خواهید بود. توجه داشته باشید که این جراحی بسیار حساس بوده و نیاز به تخصص و تمرکز بالایی دارد. در کلینیک افزایش قد ایران، بهترین جراح افزایش قد در تهران حضور داشته و جراحی‌ها را انجام خواهد داد.

سن مناسب برای جراحی افزایش قد

اهمیت انتخاب سن مناسب: یکی دیگر از سوالاتی که در خصوص این جراحی مطرح می‌شود، سن مناسب جراحی افزایش قد است. بهترین زمان برای انجام این عمل جراحی در سنی است که بدن فرد رشد طبیعی خود را به پایان رسانده باشد. بنابراین، انجام این جراحی پیش از رسیدن به سن ۱۸ سال توصیه نمی‌شود؛ چرا که بدن باید زمان کافی برای رسیدن به حداکثر رشد قدی خود را داشته باشد.

بازه سنی ایده‌آل: سنین بین ۱۸ تا ۲۵ سالگی بهترین و ایده‌آل ترین زمان ممکن برای اقدام به جراحی افزایش قد شناخته می‌شود. در سنین بالاتر از ۴۵ سال، انجام این عمل به دلیل مشکلات مربوط به جوش خوردن استخوان‌ها توصیه نمی‌شود.

استثناهای سنی: هرچند در سنین کمتر از ۱۸ سال، در صورتی که بیمار با مشکلات ژنتیکی یا شرایطی مانند فلج مغزی، شکستگی استخوان یا ساق پا مواجه باشد و پزشک صلاح بداند، ممکن است از این روش جراحی استفاده شود.

خطرات عمل جراحی افزایش قد

خطرات اصلی: جراحی افزایش قد یک روش تهاجمی است و خطراتی را به همراه دارد، از جمله:

  • واکنش به مواد بیهوشی
  • خونریزی
  • عفونت

خطرات خاص جراحی: یکی از دیگر از خطرات و مشکلات این جراحی این است که استخوان‌ها به خوبی ترمیم نشوند، که می‌تواند به انحراف استخوان‌ها منجر شود. با این حال، اکثر افراد در مطالعات تاکنون عوارض عمده‌ای را تجربه نکرده‌اند.

تجهیزات و تخصص در کلینیک افزایش قد ایران: در کلینیک افزایش قد ایران، از مجهزترین تجهیزات و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های الیزاروف برای انجام این عمل استفاده می‌شود و جراحان از میان بهترین متخصصین این زمینه انتخاب می‌شوند.

مراقبت‌های پس از عمل: در دوران نقاهت، تحت نظر دقیق پزشک خواهید بود. در صورت مواجهه با علائمی مانند تغییر رنگ پوست، تغییر دما در محل جراحی، و از دست دادن حس در پا یا انگشتان پا، بلافاصله باید با پزشک خود تماس بگیرید.

توانبخشی بعد از جراحی افزایش قد در کلینیک افزایش قد ایران

عمل جراحی و دوره نقاهت: به کمک جراحی که در واقع یک متد تهاجمی به حساب می‌آید، در حدود ۱۰ سانتی‌متر بر میزان قد در افراد افزوده می‌شود که عدد چشمگیر و تاثیرگذاری است. البته عمل بلند کردن قد، عملی حساس است که دوره نقاهت نسبتا طولانی دارد.

اقدامات توانبخشی پس از جراحی: در بسیاری از مواقع، پزشک برای دوران نقاهت بیمار دستورات و اقدامات خاصی را به منظور توانبخشی بعد از جراحی افزایش قد تجویز می‌کند. این اقدامات شامل انجام فیزیوتراپی و مصرف برخی از داروها و گاها تحت نظر و مراقبت بودن در کلینیک است.

مراحل کشش و تنظیم استخوان: در مرحله کشش باید مرتبا مورد معاینه قرار بگیرید؛ زیرا ممکن است سرعت استخوان‌سازی بدن شما با میزان کشش دستگاه هم‌خوان نبوده و نیازمند تنظیم مجدد باشد. انجام حرکات فیزیوتراپی به بافت‌های نرم مانند عضلات، اعصاب، رباط‌ها و تاندون‌ها کمک می‌کند که در اثر کشیدگی سفت نشوند و راحت‌تر بلند شوند.

سوالات رایج در مورد دوره بهبودی: یکی از سوالات متداول در توانبخشی بعد از عمل برای بیماران این است که دوره بهبودی بعد از عمل جراحی افزایش قد به چه میزان است؟ جراحی در دسته جراحی‌های سخت قرار دارد و به تبع بهبودی کامل بیمار در آن نیز زمان‌بر خواهد بود. افراد مختلف بسته به شرایط بدنی و توان بیمار، زمان‌های متفاوتی برای رسیدن به بهبودی کامل نیاز دارند.

توصیه‌های پس از عمل: بیمار توصیه می‌شود تا پس از عمل چند قدم راه برود و تحرک داشته باشد. انجام حرکات و نرمش‌های فیزیوتراپی نیز بسیار تاثیرگذار خواهد بود. مدت زمانی در حدود ۳ تا ۴ روز نیز ممکن است پس از جراحی در بیمارستان مانده و تحت نظارت قرار داشته باشد. در طول دوران بهبود، بیمار به عصا نیاز دارد و باید با کمک آن حرکت کند.

رویکرد روانی به دوران نقاهت: توصیه می‌شود تا به دست آوردن بهبودی کامل صبور باشید و دوران نقاهت خود را در آرامش طی کنید. داشتن دید درست نسبت به دوران بعد از عمل در کاهش تنش‌ها و فشارهای روحی بر بیمار اثرگذار خواهد بود.

هزینه عمل افزایش قد در کلینیک افزایش قد ایران

کیفیت خدمات در کلینیک افزایش قد ایران: پیش از اینکه به مبحث هزینه‌های عمل افزایش قد بپردازیم، باید اشاره کنیم که کلینیک افزایش قد ایران با پزشکانی همکاری می‌کند که بهترین متخصصین افزایش قد در تهران هستند. با اطمینان کامل می‌توانید برای انجام این جراحی اقدام کنید.

عوامل موثر بر هزینه جراحی: در خصوص هزینه‌هایی که این عمل افزایش قد به همراه دارد، موارد زیادی وجود دارند که در تخمین و برآورد آن دخیل بوده و باید در نظر گرفته شود، از جمله:

  • شرایط بدنی بیمار
  • شرایط روحی بیمار
  • تعداد جلسات روان درمانی مورد نیاز، چه قبل و چه بعد از عمل
  • قد بیمار
  • تعداد دفعات عمل

اهمیت مشاوره حضوری: به همین دلیل، بهترین راه‌کار برای اطلاع از هزینه و شرایط عمل، مراجعه به کلینیک و دریافت مشاوره‌های حضوری است. تمام موارد گفته شده باید مورد توجه قرار گیرد تا بتوان هزینه دقیق و درستی را ارئه کرد.

تاثیر افزایش قد بر اعتماد به نفس: افزایش و رشد قد در افراد به بالا رفتن میزان اعتماد به نفس در آن‌ها کمک می‌کند. امروزه، پیشرفت‌های زیادی انجام شده است تا پزشکان به چگونگی فرآیند افزایش قد دست یابند.

چگونگی اخذ نوبت برای مشاوره: پیش از اقدام برای عمل جراحی افزایش قد لازم است تا حتما زیر نظر یک پزشک خوب معاینه شده و تمامی جوانب کار را بسنجید. اگر به دنبال بهترین دکتر افزایش قد در تهران هستید، می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته از طریق تماس با شماره تلفن‌های کلینیک، نوبت دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *