آرایشی و زیبایی, ناخن

65 ایده طرح ناخن پاییزی مینیمال که باید به آنها فکر کنید

65 ایده طرح ناخن پاییزی مینیمال که باید به آنها فکر کنید

یک رنگ شرابی عمیق یا آبی کلاسیک هرگز از مد نخواهد افتاد. هیچ زمان مشخصی برای انتخاب ایده‌های طرح ناخن پاییزی مینیمال وجود ندارد. رویکرد مدرن در میان بیشتر افراد در این فصل به چشم می خورد، به‌خصوص که ناخن‌های الهام‌گرفته از باربی همچنان در میان محبوب ترین ها هستند.

در میان 65 طرح ناخن پاییزی مینیمال، مانیکور فرانسوی، و مقادیر زیادی لاک کروم ترند است. اما نگران نباشید اگر شما سنت‌گرا هستید هنوز هم برای شما رنگ‌های خنثی و ساده اما نه خسته‌کننده‌، که همچنان ترند هستند، وجود دارد.

65 طرح ناخن پاییزی مینیمال

طرح مار

1. طرح مار

این سبک با طرح مار برای هالووین عالی است با این حال به اندازه‌ای شیک است که برای پوشیدن روزمره هم مناسب باشد، این طرح تمام ویژگی های یک طرح ناخن پاییزی مینیمال را دارد.

2. شکلات داغ

مانیکور خود را با نوشیدنی مورد علاقه پاییزی‌تان هماهنگ کنید.

3. مرمر حالت‌دار

این مانیکور مرمر سبز زمردی زیبا، منتظر است تا هنگام نگه داشتن یک پامپکین اسپایس لاته عکس‌برداری شود.

4. پرس فرانسوی

پس از من تکرار کنید: قهوه‌ای خسته‌کننده نیست. فقط نگاه کنید ببینید این سبک فرانسوی الهام‌گرفته از قهوه چقدر شیک است.

5. مانیکور مارتینی

چه شما عاشق مارتینی باشید یا بیشتر دوست دارید زیتون‌ها را از درون شیشه بخورید (یا هر دو)، این مانیکور برای شما طراحی شده است.

6. گل‌های پاییزی

بله، همچنان می‌توانید در پاییز طرح‌های ناخن گل‌دار را داشته باشید، و این مانیکور آن را اثبات می‌کند.

7. فرانسوی آسمانی

روزشماری تا هالووین دارید؟ (ما هم همینطور.) این مانیکور برای شما مناسب خواهد بود.

8. طیف رنگ های اسپرسو

هیچ مانیکوری به اندازه یک گرادیان تن‌های خاکی، پاییزی نمی‌گوید.

9. کروم بنفش

ما اکنون اعلام می‌کنیم: این مانیکور کروم بنفش، تکامل دوستانه‌ی پاییزی ناخن‌های باربی است.

10. موج‌های موکا

موج‌های موکا ساده، شیک و برای پاییز بسیار مناسب هستند.

11. نوک‌های لاک‌پشتی

ما از این تغییر شیک در روند ناخن‌های طرح لاک‌پشتی خوشمان می‌آید.

12. فرانسوی پروانه‌ای

پروانه‌ها همیشه جذاب هستند، و این مانیکور فرانسوی با الهام از پادشاه پروانه‌ها قطعاً قلب شما را به تپش می‌اندازد.

13. سمت تاریک ماه

این تفسیر جالبی از نیمه ماه، همه حساسیت‌های یک مانیکور سیاه معروف را ارائه می‌دهد، اما با یک تغییر غیرمنتظره.

14. مات حیوانی

پاییز زمان مناسبی برای بازی با بافت و تغییر الگوهای مورد علاقه شماست. برای به دست آوردن این ظاهر، از یک لایه نهایی مانند لایه نهایی مات Dazzle Dry استفاده کنید.

15. نارنجی پاییزی

مانیکور خود را با این طرح دوست‌داشتنی با برگ‌های نارنجی و ارغوانی پاییزی هماهنگ کنید. تنها چیزی که برای تقلید از این ظاهر نیاز دارید، لاک نارنجی مانند Essie’s To DIY For، لایه نهایی درخشان و دیکال‌های ناخن گل‌دار است.

16. نقره‌ای فضای منفی

در حالی که تعداد کمی چند رنگ متالیک آشکار است، این هنر ناخن الهام گرفته از فضا، پر از فضای منفی و آماده پرواز است.

17. نوک‌های نارنجی

این مانیکور پر انرژی قطعاً روز شما را روشن می‌کند و در عین حال حال و هوای هالووین را تنظیم می‌کند (دلیل واقعی علاقه ما به رنگ نارنجی در پاییز).

18. فلز جادویی

اگر می‌خواستید یک مانیکور جلب‌کننده را امتحان کنید، اعتدال پاییزی زمان مناسبی برای این کار است. این تفسیر اسرارآمیز از نوک‌های فلزی، الهام‌بخش نهایی برای یک مانیکور جذاب در پاییز است.

19. فرانسوی خاص

از فرانسوی سنتی خسته شده‌اید؟ نسخه تندتر آن را امتحان کنید: فرانسوی شکل V دوگانه. شما می‌توانید هر ترکیبی از رنگ‌ها را با هم ترکیب کنید، اما ما به خصوص از این حس سیاه‌روی‌صورتی برای پاییز خوشمان می‌آید.

20. فصل ترسناک

آیا از بهار گذشته تا به حال برای هالووین روزشماری کرده‌اید؟ این مانیکور ساده و ترسناک فصل، نام شما را فریاد می‌زند. وو!

21. شراب جادویی

برای جلوه‌ای فریبنده‌تر در هالووین، ناخن‌های خود را به رنگ قرمز شرابی رنگ کنید و با دیکال‌های ناخن آسمانی و ماری تزئین نمایید.

22. سفید شیری

لاک ناخن سفید روی هر پوستی زیبا به نظر می‌رسد، اما برای فصل پاییز با امتحان کردن یک سایه سفید مانند Nailtopia در Sunday Funday آن را کمی گرم‌تر کنید. یک ژاکت ضخیم و مقدار زیادی جواهرات طلایی اضافه کنید تا بلافاصله شیک شوید.

23. دو تناژ

ساده‌ترین راه برای ایجاد ظاهر هنری ناخن بدون انجام کار اضافی چیست؟ یک دست را با یک سایه و دست دیگر را با رنگ متفاوتی رنگ کنید. این ترکیب – یک بنفش کرمی و یک سبز خردلی زمینی از Triple O Nail Polish – زوج مناسبی برای ورود به فصل پاییز است.

24. فقط نوک‌ها

درست است، مانیکور فرانسوی همچنان قوی پیش می‌رود. این ظاهر را با یک سایه عمیق و حالت‌دار مانند سبز شکاری یا آبی نیروی دریایی ترکیب کنید و وارد فصل پاییز شوید. همچنین راه خوبی برای آزمایش رنگ‌های تیره‌تر است.

25. ترکیب و مطابقت

این یکی برای متولدین ماه مهر است! اگر نمی‌توانید به یک طرح واحد پایبند باشید، سعی کنید طرح جدیدی را روی هر ناخن امتحان کنید. خیلی جالب به نظر می‌رسد و فرصت‌های زیادی برای تمرین مهارت‌های شما فراهم می‌کند.

26. رنگ‌های برهنه با ظرافت

سایه‌های حداقلی روی ناخن‌های برهنه بسیار شیک به نظر می‌رسند. امتحان کردن یک لاک ناخن متالیک مانند Essie در رنگ Mosaic on Down برای وارد شدن به مهمانی واقعاً شیک توصیه می‌کنیم.

27. ناخن‌های امبره

ناخن‌های امبره – یا “مانیکور اسکیتلز” – همچنان یکی از ساده‌ترین ایده‌های هنر ناخن است. این تغییر در سایه‌های مختلف قهوه‌ای (ما انتخاب Olive & June را دوست داریم) برای گرفتن یک فنجان سایدر داغ عالی است.

28. صورتی شیری

تنها چیزی که برای دادن حس تازگی به یک رنگ خنثی لازم است، یک لایه نهایی مات است. برای ایجاد همین اثر، امتحان کنید Matte About You از Essie را روی Mademoiselle تار کنید.

29. درخشش گرافیکی

“جرقه‌های” کارتونی روشی سرگرم‌کننده برای بازی با اکلیل بدون به‌هم‌ریختگی هستند. احتمالاً بهتر است که این کار به حرفه‌ای‌ها واگذار شود، اما با دستی ثابت می‌توان آن را در خانه انجام داد.

30. سفید داغ

اینجا ترندهای زیادی وجود دارد – مانیکور فرانسوی، شعله‌های خنک، و نوک‌های مربعی – اما یک پالت رنگ خنثی از ایجاد حس زیادی بودن جلوگیری می‌کند و باعث می‌شود ناخن‌ها بسیار بلند به نظر برسند.

31. ناخن‌های طرح لاک‌پشت

با رنگ کردن فقط نیمی از چند ناخن با طرح لاک‌پشت، یکی از بزرگ‌ترین ترندهای پاییز را با یک تغییر تازه امتحان کنید. سطح کمتر نیز انجام آن در خانه را آسان‌تر می‌کند.

32. شور بنفش

برای یک تلنگر رنگی که “تابستان” فریاد نمی‌زند، یک آلوی زیبا را امتحان کنید. با موج‌های دهه ۷۰، آینه مورد علاقه همه در اینستاگرام را الهام بگیرید.

33. گل‌های گرم

آیا این گل‌ها می‌توانند جذاب‌تر باشند؟ برای ایجاد آسان آن با استفاده از دو رنگ لاک ناخن Paintbox در Like Lush + Like Flora، از یک ابزار نقطه‌زنی یا سنجاق مو استفاده کنید.

34. موج‌هایی زیبا

موج‌های قهوه‌ای موکا و کاپوچینو حس گرم و نزدیک به نشستن با یک فنجان قهوه با دوست را دارند. استفاده از یک براش ناخن کوچک به شما کمک می‌کند تا خطوط موجی را به درستی ایجاد کنید.

35. دوبار رنگ‌زنی

راه دیگری برای به روز کردن مانیکور فرانسوی چیست؟ لایه‌هایی از رنگ‌های پاستلی زیبا اضافه کنید. برای ظاهری مشابه، امتحان کنید OPI در To Be Continued و To Infinity and Blue-yond.

36. رنگ پاشی

رنگ‌های نئون شاید اولین چیزی نباشند که زمانی که کلمات “ترندهای ناخن پاییزی” را می‌شنوید به ذهن شما خطور کنند، اما فکر کنید که چقدر در برابر رنگ‌های خنثی و جین زیبا به نظر می‌رسند.

37. نودهای جدید

یک بار دیگر برای کسانی که در پشت قرار دارند: “نود” به معنای بژ نیست. یک سایه که برای شما مناسب است پیدا کنید و یک لایه نهایی بسیار درخشان روی آن بزنید تا ظاهری داشته باشید که هرگز از مد نخواهد افتاد.

38. گل‌های قدیمی

این گل‌های الهام‌گرفته از رترو چقدر جذاب هستند؟ نکته مثبت: شکل نامتقارن آن‌ها باعث می‌شود در خانه خودتان به راحتی آن‌ها را درست کنید.

39. ناخن‌های چهارخانه

آیا چیزی به اندازه یک پارچه چهارخانه گرم، پاییزی می‌گوید؟ ناخن‌های خود را با پیراهن فلانل مورد علاقه‌تان هماهنگ کنید و آماده تماشای فیلم Clueless شوید.

40. رسانه‌های مختلط

آیا به هنر ناخن‌های ناسازگار علاقه دارید اما به انجام ۱۰ طرح مختلف علاقه‌ای ندارید؟ چند بسته استیکر از ManiMe بگیرید و به دلخواه خود مخلوط کنید.

41. هنر مروارید

این هنر ناخن الهام‌گرفته از صدف به سادگی شگفت‌انگیز است. سعی کنید آن را با مجموعه Let It Ripple از Essie ایجاد کنید.

42. نکات لمس میداس

نکات طلا باعث می‌شوند که مانیکور فرانسوی به شکلی بسیار لوکس‌تر به نظر رسد، و یک طلا مدرن به نظر می‌آید تا سفید کلاسیک.

43. ستاره‌های طلا

استیکرها برای ناخن‌هایی که بدون نیاز به مهارت‌های خاص جلب‌توجه می‌کنند، بسیار مفید هستند. ستاره‌های Olive & June به علت خوشایندی‌هایی که دارند، یکی از محبوب‌ترین‌ها در میان دختران LA هستند.

44. مربع فرانسوی

اگر ناخن‌های کوتاه‌تر را ترجیح می‌دهید، مانیکور فرانسوی با شکل مربعی و نوک میکرو-نازک را امتحان کنید. انتهای مربعی بسیار مدرن به نظر می‌آید وقتی که کوتاه برش داده می‌شوند.

45. مقداری رنگارنگ

نارنجی‌های گرم و بورگاندی برای پاییز انتخاب ایده‌آلی هستند، اما ممکن است کمی کم‌خوشبوقت شوند. با استفاده از سایه‌های مورد علاقه‌تان با تمامیت فلزی خنک، اتفاقات را جذاب‌تر کنید.

46. سبز درخشان

اگر زمانی برای هنر ندارید، یک رنگ تراریخت مثل سبز جسور را برای بیان همه چیز انتخاب کنید و انگشترها را لایه بر لایه بگذارید. امتحان کنید In the Lime Light از China Glaze برای یک حس مشابه.

47. امبره غروب آفتاب

قرمز و نارنجی به صورت کامل از تابستان به پاییز منتقل می‌شوند، به ویژه زمانی که به صورت زیبایی در امبره انجام شود. از Chanel Le Vernis در Sailor و Cruise و یک اسفنج آرایشی لاتکس برای حس مشابهی که در بالا ذکر شد، استفاده کنید.

48. موج عزیز

هنر موجی باعث می‌شود که احساسات تابستانی روی ناخن‌های شما به حالت ادامه دهد، حتی زمانی که دمای هوا زیر ۶۰ درجه فارنهایت می‌رود. برای رضایت فوری، از محصولات فشاری Chillhouse استفاده کنید.

49. کیش و مات

بررسی‌های مختلف در رنگ‌های بنفش و قرمز به ست های گرمتر شما جلوه جذابی می‌دهد. برای این رنگ‌های دقیق، از لاک ناخن SinfulColors در Speedster و Vvvroom! استفاده کنید.

50. نوک هلو

به میکرو-فرانسوی خود با نکات نارنجی کرمی کمی جلوه پاییزی بدهید. امتحان کنید Check to Check Out از Essie برای چیزی مشابه.

51. نقره ای آسمانی

پخشی از ستاره‌های نقره‌ای به عنوان یک احساس کاملاً رویایی به مانیکور شما در چند ثانیه اضافه می‌کند. از رنگهای Celestial Charms شرکت Cirque Color برای ناخن‌هایی مستقیماً از یک داستان خیالی استفاده کنید و از رنگ پایه صرف نظر کنید.

52. نقطه های باحال

یکی از جذاب‌ترین ترندهای ناخن پاییز؟ تاثیرگذاری از هنر Yayoi Kusama و لباس محبوب Jean-Paul Gaultier در مانیکور شما. خوشبختانه، این کار نسبتاً آسان است. با یک مانیکور فرانسوی روشن پایه شروع کنید و با استفاده از یک اسپایکری یا ابزار نقاط، چند نقطه اضافه کنید.

53. سفید مرواریدی

پاییز همیشه مانند یک شروع تازه است، بنابراین آن را با ناخن های سفید تازه شروع کنید. روکش درخشان و مرواریدهای کوچک، آن را هر چیزی جز خسته کننده جدا می کند.

54. Swooping Stripes

یه جورایی قدیمی، یه جورایی مدرن، یه جورایی فرانسوی، خیلی باحال. swoop های گرافیکی یک پیچ و تاب سرگرم کننده در یک مانوی فرانسوی است و باعث می شود ناخن های شما دیوانه کننده به نظر برسند.

55. رنگین کمان می چرخد

اولین غریزه شما ممکن است این باشد که وقتی دمای هوا پایین می آید، ناخن هایتان را تیره تر کنید، اما گاهی اوقات فقط به یک مانوی شاد نیاز دارید تا از بلوز زمستانی در آینده جلوگیری کنید.

56. اشاره قرمز

با چند نقطه ریز قرمز رنگ مانی فرانسوی را کمی کمتر احساس کنید. امتیاز: فضای منفی باعث می شود ناخن ها فوق العاده بلند و ظریف به نظر برسند.

57. شراب گرم

مطمئنا، هنر ناخن فانتزی چشمگیر است، اما ما همیشه نمی‌توانیم آن را به سالن برسانیم (یا هماهنگی چشم و دست برای DIY داشته باشیم). هنگامی که می خواهید با کمترین تلاش یک پانچ بسازید، یک نسخه متالیک از سایه پاییزی خود را انتخاب کنید.

58. پوشش کریستالی

این عملی ترین مانیکور موجود نیست، اما اگر به دنبال آن هستید، هرگز نمی توانید با کریستال ها اشتباه کنید. روی یک فرانسوی کلاسیک پاشیده شده اند، آنها موفق می شوند هم جذاب و هم به طرز دیوانه کننده ای سرد به نظر برسند.

59. کنفتی فرانسوی

اگر کریستال‌های سراسری واقعاً مورد شما نیستند، اما هنوز هم کمی بیشتر می‌خواهید، ماننی فرانسوی خود را با یک پولک روی هر ناخن بپوشید. آمازون و Etsy گزینه های زیادی در هر رنگ و شکلی که قابل تصور است دارند.

60. الهام گرفته از هنر

با ناخن های خود مانند بوم های کوچک رفتار کنید و روی ترکیبی از رنگ ها و الگوهای انتزاعی لایه برداری کنید. برای اینکه کارها بیش از حد شلوغ به نظر نرسند، مطمئن شوید که سایه های لاک خود را در یک خانواده رنگی نگه دارید.

61. ناخن قارچ

قارچ‌ها در دهه 1970 لحظاتی را در مد می‌گذرانند، پس چرا آن‌ها را با صدای بلند و سربلند روی ناخن‌هایتان نزنید؟ با رنگ طلایی و همراه با نوک های نارنجی و سبز شیب دار، مناسب پاییز هستند.

62. قلب های دنج

ناخن های قلبی یکی از زیباترین ترندهای ناخن تابستانی بودند. با یک پالت قهوه ای دنج و فضای نگاتیو شیک، آنها را برای پاییز آماده کنید.

63. Squiggles ساده

تکان دادن با دست آزاد و نه چیزهای دیگر، بسیار مینیمال و شیک است، به خصوص زمانی که در یک پالت خنثی انجام شود.

64. نوک های درخشان

اوه، یک تغییر دیگر در مانیکور فرانسوی. این بار به دنبال نکات کوتاه نقره ای برای برخی زرق و برق های غیرمنتظره باشید.

65. عزیزان

شروع فصل کاف را با قلب های کوچک شیرین در هر انگشت جشن بگیرید. چه با پولیش دست به کار شوید و چه با استیکر بروید، نمی توان انکار کرد که چقدر این مانی زیبا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *